Recenze

Sylva

Třetí porod, ale jako bych rodila poprvé. Myslela jsem, že předchozí dva byly v pořádku, ale ty jsi mi svou citlivostí, empatii, klidem ve vyhrocené situaci a přístupem ke mě a mým přáním ukázala, že teprve tenhle porod s tebou "v tom pořádku" byl a já jsem šťastná, že si mi ho umožnila takhle zažít. Že se Anežka narodila bez zbytečných zásahů, žes mě vedla v momentech bolesti, kdy jsem se ztrácela a zase jsi mi pomohla nalézt rovnováhu a bolest ustoupila do snesitelných mezí. Nemám nástřih, nikdo mi nerajtoval po břiše, čurám bez obtíží, skoro nekrvácím (oproti době po předchozích porodech). Rodila jsem v poloze, která mi přišla nejlepší. Děkuji.

Klára

Denisa Mlynáriková mi poskytovala péči a rady v průběhu těhotenství a doprovodila mne k porodu do porodnice coby komunitní porodní asistentka. Její služby si nemohu vynachválit. Její předností je individuální přístup ke každé rodičce. Nebere nás jako pacientky, ale jako živé bytosti, které mají fyzickou i psychickou stránku - a oběma z nich je potřeba se věnovat. Při porodu mě podržela a pomohla mi, i když občas jen jako pozorovatelka. Když porod běží, jak má, není potřeba nijak zasahovat... Po porodu přijela a se vším poradila a poprvé dokonce na naše přání vykoupala malého. Denisa je citlivá, milá a pozorná k potřebám rodící ženy. Ale co je nejdůležitější: upřímně se zajímá. Když znovu rodit, tak jedině s Denisou. :-)

Hanka

Denisa je úžasná porodní asistentka, ani jsem netušila, že takové ještě jsou :) Svoje povolání bere jako poslání, je opravdu špičkovým odborníkem, neustále se vzdělává, ale hlavně - je neuvěřitelně empatická, přátelská a lidská. Rodit s Denisou bylo jako mít tam kamarádku, kterou se mi doopravdy stala. Díky Denise jsem rodila v klidu, velkou část jsem mohla být s ní doma a po porodu mi obrovsky pomohla jako laktační poradkyně, kdy jsme odbourávaly kloboučky, co mi dali v porodnici. Díky Denise kojím už rok a budu i nadále. U svých dalších porodů Denisu rozhodně chci, bez ní nerodím :D 

https://hanakortanova.cz/jaka-jsem-tak-rodim/