O násJsem porodní bába....

Podporuji přirozené těhotenství a následný přirozený porod se všemi aspekty, které k němu patří. Ženy podporuji v jejich vnitřní ženské síle a schopnosti přivést na svět vlastní dítě. Upevňujeme víru v přirozené procesy našeho těla a pomáhám ženám tyto procesy poznat, pochopit a následně podpořit.
Kojení je samozřejmě součástí tohoto procesu, přesto je pro jeho zdárný začátek a další průběh nutné respektovat a chránit přirozené procesy těla matky a dítěte.

Základem mojí práce jsou znalosti a vědomosti získané během studií a následné praxe.

Ve své praxi podporuji ženy, budoucí matky v tom, aby se samy staly odbornicemi na své tělo a na péči o své děti.
Jsem přesvědčená, že pokud budou ženy disponovat úplnými informacemi, vždy zvolí to, co je pro ně a jejich děti nejlepší.
Předávanými zkušenostmi současně podporuji rodiče, aby dobře vnímali své instinkty a intuici. Ty jim pak pomohou správně reagovat a tím přijmout plnou zodpovědnost za sebe a své děti.
Praxi jsem získala především v porodnici ve Vrchlabí, kde jsem řadu let pracovala.

Působím v Královehradeckém, Libereckém kraji a Středočeském kraji.

A toto jsem já...

Denisa Mlynáriková, DiS.
Denisa Mlynáriková, DiS.

Kontakt: +420 732 443 421

email: joga.jilemnice@seznam.cz

Věřím v moudrost ženského těla, v sílu přírody a v normální porod, ale zároveň skláním pokoru před tímto procesem a vědomím, že medicína je někdy velmi zázračná a potřebná.

Denisa Mlynáriková, DiS.

Jsem diplomovaná porodní asistentka, laktační poradce a maminka 3 dětí. V letech 2002 až 2013 jsem pracovala v porodnici ve Vrchlabí. 2009-2011 v Trutnově na DPČ. V porodnici Jičín jsem byla od r. 2012 až do konce června 2020. 

Od r. 2020 pracuji v porodnici Nymburk na 0,5 úvazek, kde si vedu fyziologické porody.

V Trutnově mám externí pracovní smlouvu a mohu vést fyziologický porod

Specializuji se na fyzioterapii poruch pánevního dna a stresovou močovou inkontinenci a taky na terapii při rozestupu břišních svalů a to ne jenom po porodu. Spolupracuji s urogynekologickou ambulanci v nemocnici Nymburk.

Pracuji s kraniosakrální terapií, fyzioterapií pro ženy, problematika pánevního dna, terapie jízev, neplodnost, všechno, co  souvisí s menstruací  tradiční čínská medicína - studuji 2ročník, moxa, KISS sy u dětí do věku cca půlroku.

Moje filozofie:

Zlatá střední cesta. Co to znamená? Dát čas, trpělivost a prostor, pokud to jde a je vše v pořádku. Zasahujeme ve správný čas a chvíli, a pokud máme podezření na problém, tak využíváme všechny prostředky moderní medicíny. 

Zdravé ženské tělo je moudré, ví jak rodit, jen potřebuje vhodné, bezpečné a intimní prostředí podporující porodní proces a vlastní čas. Děti ví, kudy a jak se dostat na svět a rodí se většinou proto, aby žily...
Moje bývalá výborná kolegyně a záskok...

Jitka Petira, DiS. a Denča
Jitka Petira, DiS. a Denča

Jitka Petira, DiS

Jsem diplomovaná porodní asistentka, laktační poradkyně a maminka 3 dětí.  Pracuji v porodnici v Trutnově na 0,5 úvazku, kde můžu vést fyziologické porody.

Kontakt: +420 604 530 081

e-mail: jitka@porodnibaba.cz

www.porodnibaba.cz